Oferty promocyjne

Nasz serwis we współpracy z włoskimi kontrahentami przygotował dla Państwa kilkanaście bardzo atrakcyjnych promocji.

Wczesna rezerwacja - to najbardziej atrakcyjna oferta, która umożliwia zakup wakacji narciarskich w cenie bardzo niskiej, nawet 30% poniżej ceny katalogowej. W większości ofert wystarczy zaliczka w wysokości 100 złotych, która gwarantuje miejsce w tym ośrodku narciarskim. Wczesna rezerwacja to możliwość swobodnego wyboru terminu wyjazdu oraz skorzystania z ofert specjalnych - terminów Free ski, w których w cenie usługi jest 6-dniowy karnet narciarski SUPER SKI RAMA. Z oferty freeski można skorzystać tylko w wybranych obiektach noclegowych, dlatego że karnety narciarskie oferują wyłącznie obiekty noclegowe, które biorą udział w finansowaniu promocji regionu Val di Sole. Czyli zakwaterowanie poza regionem będzie wiązało się z koniecznością zakupu karnetu narciarskiego według oficjalnego cennika stacji narciarskiej.


Wyprzedaż styczeń - specjalna oferta przygotowana przez naszą organizację. Obserwując wyniki sprzedaży zauważyliśmy, że oferta w pierwszej połowie stycznia sprzedaje się dużo trudniej, dlatego wprowadziliśmy specjalną ofertę wyprzedaży poniżej kosztów zakupu, aby te terminy również znalazły swoich klientów - narciarzy, a nasz kontrakt z partnerem włoskim wiąże się z ciągłością wynajmu rezydencji w sezonie zimowym, więc mamy nadzieję, że tak znaczne obniżenie ceny będzie atrakcją i okazją. Zachęcamy Państwa do podjęcia pozytywnej decyzji o wyborze pierwszej połowy stycznia na wczasy narciarskie.

Otwarcie sezonu narciarskiego - to promocyjny termin, tzw. pierwszy śnieg, którego cena noclegu jest niska, dodatkowo we współpracy z kilkoma producentami i dystrybutorami sprzętu narciarskiego przygotowaliśmy wiele promocji, które umożliwią Państwu przetestowanie najnowocześniejszego wyposażenia i zakupu po bardzo atrakcyjnych cenach.
W przypadku braku śniegu proponujemy Państwu - gwarancję śniegu lub inną stację narciarską, w której warunki śniegowe będą dobre.

Zamknięcie sezonu narciarskiego - to planowany -ostatni śnieg”, niekoniecznie koniec sezonu, to ostatni tydzień, który objęty jest utrzymaniem infrastruktury narciarskiej: zaśnieżania i pracy ratraków oraz 100% gwarancji działania wyciągów narciarskich. W przypadku braku śniegu proponujemy Państwu - gwarancję śniegu lub inną stację narciarską, w której warunki śniegowe będą dobre.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.