FAQ - najczęściej zadawane pytania

Gdzie leży Marilleva?

 

Marilleva leży w północnej części Włoch w centrum Val di Sole, na wysokości 1400 m. W najbliższej okolicy znajdują się: Mezzana, Trento, Bolzano.

 

Co to jest Marilleva?

 

To alpejska miejscowość będąca wybornym miejscem do uprawiania białego szaleństwa. Wychodząc z hotelu wkraczamy w świat wyciągów, świetnie przygotowanych stoków i prawdziwie narciarskiej atmosfery. Na północnych stokach śnieg leży bardzo długo, więc praktycznie w każdej części sezonu narciarze mogą korzystać z warunków do woli. Połączenie ze słynną stacją Madonna di Campiglio to dodatkowa atrakcja.

 

Co wyróżnią Marillevę spośród innych stacji narciarskich?

 

Najważniejszą cechą stacji narciarskiej Marilleva 1400 jest połączenie z ośrodkiem Madonna di Campiglio poprzez Folgaridę. I tym samym z innymi regionami tworzy jeden z największych ośrodków narciarskich na świecie - SKIRAMA z ponad 380 km tras i ponad 140 wyciągami narciarskimi.

 

Czy snowboardziści mogą korzystać z tras w Marrilevie?

 

Oczywiście, trasy zjazdowe przeznaczone są również dla wielbicieli snowboardu.

 

Ilu kilometrów stoków do dyspozycji mają narciarze przyjeżdżający do Marillevy?

 

Do dyspozycji pozostaje około 120 kilometrów tras, z czego najwięcej oznaczonych jako niebieskie. Oczywiście dla bardziej wymagających narciarzy są także trasy czerwone i czarne.

 

Ile wyciągów znajduje się w Marillevie?

 

W Marillevie jest 47 wyciągów (23 orczykowych, 18 krzesełkowych, 6 gondolowych).

 

Co do dyspozycji mają narciarze w Marillevie?

 

W ośrodku znajduje się bankomat, bary, restauracje, dyskoteka, mały sklepik, butik, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkoła narciarska, lekarz i wiele innych możliwości, które ułatwiają i umilają pobyt zimowy.

 

Jakie dodatkowe atrakcje czekają na narciarzy w Marillevie?

 

Hotele dysponują wieloma atrakcjami, urozmaicającymi pobyt narciarzy. Między innymi można skorzystać z basenów, przytulnych knajpek, jazdy konnej czy wypraw górskich.

 

Co to jest karta klubowa?

 

To dodatkowa atrakcja dla turystów przybywających do Marillevy. Karta klubowa oferuje wstęp na basen, saunę, fitness i inne wieczorne i nocne atrakcje.

 Nasz przewodnik w postaci pytań i odpowiedzi będzie na bieżąco uzupełniany. W razie Państwa dodatkowych pytać prosimy pisać pod podany w dziele kontakt adres lub dzwonić.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.