Śmigus Dyngus na bagnach Goniądz

Symbol oferty: 1054/111
Państwo: Polska
Region: Podlasie
Miasto: Goniądz
Transport: Własny
Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd dla dzieci i młodzieży, Wyjazd rodzinny, Wyjazd biznesowo - motywacyjny
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie, Obiad, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji
świadczenia:
4 noclegi w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT, wyżywienie od kolacji pierwszego dnia do obiadu dnia piątego, z kapela lub wieczór integracyjny przy ognisku (w zależności od pogody i ilości uczestników minimum 20 osób), z przewodnikiem prezentacja pisanek i ozdób wielkanocnych, uroczyste świąteczne śniadanie ze święconką, Biesiada Kurpiowska, zwiedzanie Skansenu Kurpiowskiego
Cena podstawowa:
pokój 2os STANDARD 1xkingsize 1xsofa, osoba dorosła
PREAMBUŁA:
Proponujemy Państwu pobyt w Hotelu "Zbyszko" w Goniądzu nad rzeka Biebrza, malowniczo usytuowanym na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego 48 kilometrów od Białegostoku, na trasie do Ełku. Blisko malowniczego centrum Goniądza oraz przystani wodnych. W hotelu znajduje się restauracja serwująca specjały kuchni regionalnej. Pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. 60 miejsc noclegowych. Restauracja na 300 miejsc,
trzy sale konferencyjne mieszczące łącznie 350 osób, z pełnym wyposażeniem w system prezentacji audio-wizualnej i dostępem do internetu.
Przeznaczenie: turystyka grupowa, turystyka indywidualna, kolonie, obozy, zielone szkoły.
Program:
W programie:
- całodzienne wyżywienie od kolacji dnia pierwszego do śniadania w dniu ostatnim
- 3 noclegi w nowo wyremontowanych komfortowych pokojach z łazienkami, TV-Sat
- Świąteczne Śniadanie Wielkanocne
- tradycyjne koszyczki ze Święconką
- zabawy wielkanocne dla dzieci
- bajkowe kino dla dzieci
PODLASIE ZIELONE PŁUCA POLSKI:
Kurpiowska Puszcza Zielona jest urzekającym skrawkiem polskiej ziemi. Jej bogactwem są piękne, nieprzebyte lasy, z wieloma rezerwatami przyrody i wciąż żywą kulturą ludową. To cichy i zdrowy zakątek Polski - znakomite miejsce wypoczynku, rekreacji oraz naturalnej odnowy biologicznej. Zwana także "Zielonymi Płucami Polski", graniczy z południową częścią Mazur i stanowi dużą część północnego Mazowsza.
Podlasie, to tereny niezwykle urokliwe pod względem krajobrazowym, ze względu na występowanie urozmaiconej rzeźby terenu oraz znacznej ilości rzek i strumieni. Równina Kurpiowska jest jednym z największych i najciekawszych regionów etnograficznych w Polsce. Kultywowane są tu dawne zwyczaje, urozmaicone pieśniami i tańcami, używana jest nadal gwara. Hotele i Restauracje "Zbyszko" na Podlasiu, to znakomita i sprawnie działająca baza wypoczynkowo - konferencyjna. To doskonałe miejsce na organizację szkoleń, konferencji oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych - z dala od zgiełku codziennego życia. Profesjonalnie działające zaplecze z fachową obsługą, znakomita regionalna kuchnia, pełne wyposażenie sal konferencyjnych i pokoi, świeże powietrze, nieskażona przyroda, konkurencyjność cen - to nasze atuty. Oferujemy także różnego rodzaju atrakcje: biesiady kurpiowskie, pieczenie prosiaka, jazdę konną (wierzchem lub bryczką), zwiedzanie skansenu i największych w Europie kompleksów bagiennych, wycieczki krajoznawcze po okolicy oraz wycieczki objazdowe szlakiem zabytków sakralnych. Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne w różnych konwencjach.

Atrakcje:
Śmigus Dyngus na bagnach Goniądz Goniądz Polska
Śmigus Dyngus na bagnach Goniądz Goniądz Polska
Śmigus Dyngus na bagnach Goniądz Goniądz Polska
Śmigus Dyngus na bagnach Goniądz Goniądz Polska
Śmigus Dyngus na bagnach Goniądz Goniądz Polska
Śmigus Dyngus na bagnach Goniądz Goniądz Polska
Śmigus Dyngus na bagnach Goniądz Goniądz Polska
Śmigus Dyngus na bagnach Goniądz Goniądz Polska
CENNIK
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2018-03-23 do:2018-03-26 4 katalogowa A 390 PLN sprawdź miejsca
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.